Modelleme Birimi

Üretimin başlangıcı olan tasarım ve grafik bölümümüz de üretimi süren ve yapılacak malzemelerin teknik boyutlandırma ve pratik uygulama çalışmaları üzerinde durulur.Kalıp, aparat ve  takımları ölçülendirilen parça ve yarı mamüller üretim bandına alınarak gerekli çalışmalara başlanır.

Döküm Birimi

Üretimi planlanmış olan armatürlerin ana gövdesi ;  sıcak metal yüksek dereceli ısı ile sıvı hale getilir, hazırlanmış olan metal kapılara dökülerek soğumaya bırakılır... Soğuma sonrası hammadde üretimin ilk aşamasını tamamlanarak ham gövde haline gelmiş olur.

Press Birimi

Tasarım ve kalıplaması biten ürünler imalat sürecinde sıcak dövme kalıplarında presle şekillendirilerek,yarı mamül hale getirilir. Bu birim firmamız bünyesinde olup, tüm işlemleri profosyonel ekibimizce yapılmaktadır...

Talaşlı İmalat

Pres ve döküm atölyelerinde ham gövde haline gelen malzeme çok üniteli transfer ve CNC makinalarında yarı mamül haline getirilir.

Talaşlı üretimin diğer bir bölümünde belli ebat ve kalibrede ki pirinç hammaddeler işleme makinalarında tek seferde yarı mamül hale getirilir.

Kaplama Birimi

Yarı mamül olarak tesisimiz de üretim programına alınan malzemeler yüzey polisajları yapıldıktan sonra müşterilerimizin tercihlerine göre krom,nikel,boya veya pvd kaplama olarak montaja hazır hale getirilir.

Montaj Birimi

Yüzey kaplaması sonrası yarı mamül gövde ve yedek parçalar iş akışına uygun olarak kalite kontrol,lazer markalama ve parça montajı yapılmak suretiyle son halini alır.

Paketleme Birimi

Ürünlerimiz kalite standartları ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda paketleme ve kutulama bandına alınır.

Depolama Birimi

Paketlenmiş ürünlerimiz sevk edilmeye hazır olarak depo ve ambar çıkışlarına alınır.

Showroom

Topsan Musluk Olarak, Misafirlerimizin rahatını düşünüyoruz... Ürünlerimizi sergilerken showroom birimimizde dinlenebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz...

TOP